Občina Lukovica
Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Gregor Bajde, Lista za KS Blagovica, Krašnja, Trojane, Češnjice
  • namestnik predsednika Vinko Pirnat, N.Si
  • Jernej Žurej, Lista Marjana Šarca
  • Aleš Leban, Lista Mateja Kotnika
  • Danilo Kastelic, SDS

Mandatno obdobje 2018 do 2022

12.12.2019 ob 08.30
27.11.2019 ob 17.00
03.07.2019 ob 17.00
05.06.2019 ob 17.00
08.05.2019 ob 18.00
12.03.2019 ob 17.30

Mandatno obdobje 2014 do 2018

;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.