Domov Organi občine Občinski svet Odbor za gospodarstvo, komunalo in prostor

Odbor za gospodarstvo, komunalo in prostor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik Tomaž Prohinar, Lista Mateja Kotnika
  • članica Mateja Per, "ZA ČRNI GRABEN", neodvisna lista
  • članica Urška Rožič, Lista za KS Prevoje, Rafolče, Lukovica in Zlato Polje
  • član Anton Pogačar, Lista za KS Blagovica, Krašnja, Trojane, Češnjice
  • član Tomaž Žavbi, Lista Marjana Šarca
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Tomaž Prohinar, Lista Mateja Kotnika
  • članica Olga Vrankar, »ZA ČRNI GRABEN«, neodvisna lista
  • član Tomaž Beden, Lista za občino Lukovica
  • član Janez Bernot, N.Si
  • član Janez Dimic, Lista za šport in razvoj občine

Mandatno obdobje 2018 do 2022

20.05.2020 ob 17.00
12.02.2020 ob 18.00
04.12.2019 ob 17.00
07.10.2019 ob 17.00
12.03.2019 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018